ZEDGE app for wallpapers, ringtones / iOS & Android

ZEDGE, ücretsiz zil sesi ve duvar kağıdı indirebileceğiniz en güvenli ve en popüler uygulamalardan biri olarak hizmet veren iOS uygulamasıdır.

Yüksek kaliteli içerikler ile dolu geniş bir arşive sahip olan uygulama tüm iPhone ve iPad’lerde mutlaka bulunması gerekenlerden bir tanesidir. Milyonlarca kişi tarafından beğenilerek kullanılan Zedge, iPhone kullanıcılarına kolay yoldan zil sesleri sunuyor. Basit olarak zil seslerini doğrudan iTunes kütüphanenize indiren uygulama ile tüm kişiselleştirme işlemlerinizi kısa süre içinde tamamlayabilirsiniz.

Birbirinden güzel zil sesi ve duvar kağıtları bulabileceğiniz uygulama sayesinde telefonunuzu tamamen kendi zevklerinize göre kişiselleştirebilmek mümkün. Günümüzde pek çok kişinin akıllı cihaz kullandığını düşünürsek, kişiselleştirme uygulamaları gün geçtikçe daha da önem kazanmakta. en güvenilirlerden biri olan Zedge’i ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemelisiniz.

Uygulamanın Özellikleri:

iPhone 5 ile iOS 6 ve 7 desteği
Zil sesleri, bildirim sesleri, alarm müzikleri ve mesaj sesleri
Facebook, E-posta, Twitter ve Ajanda için özel uyarı sesleri
Yüksek kaliteli zil sesi ve duvar kağıtları
Arkaplan ve kilit ekranı uyumlu duvar kağıtları
Birden fazla işlem ve arama yapabilme
Güncellenmiş yeni kullanıcı dostu arayüz
iPhone ve iPad’lerinizin diğerlerinden farklı görünmesini yada farklı şekilde zil sesleri içermesini istiyorsanız Zedge tam size göre bir uygulama. İnanılmaz büyüklükteki arşivi ile tüm kullanıcıların zevklerine göre içerik barındıran uygulama sayesinde iOS cihazınızı tamamen kendi zevklerinize göre şekillendirebilirsiniz.
zedge1
zedge2
Get the full mobile customization experience for iPhone, iPad and iPod! ZEDGE is the best app for ringtones and wallpapers. Enjoy the slick, smart and beautifully designed application.

For years ZEDGE™ has been the most trusted and popular place to get free ringtones and wallpapers, with more than 50 million users worldwide. ZEDGE™ is synonymous for quality and diversity with its extensive catalogue of free ringtones and wallpapers shared by millions of users. ZEDGE™ now offers ringtones to iPhone users, the easy way. ToneSync makes it simple, downloading the ringtones straight to your iTunes library.

HIGHLIGHTS
· Full iPhone 5, 5s, 5c and iOS 6 & 7 support
· Ringtones, notification sounds, alarm sounds and message tones
· Alert sounds for Facebook, E-mail, Tweets and Calendar reminders
· Massive catalog of high quality tones
· HD backgrounds for all iPhone, iPad & iPod retina screens
· Parallax wallpaper support
· Quality wallpapers optimized for each iPhone, iPad & iPod version
· Backgrounds made to fit the home screen and lock screen
· Multiple browse & search options
· iOS 7 style & user friendly interface
· Quick and responsive navigation

DOWNLOAD for iTUNES

DOWNLOAD for GooglePlay

@HB

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirThis site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.