Prodigium-Tüm haberler tek noktada

Prodigium, tüm haberleri tek bir noktadan okumanıza imkan tanıyan bir uygulama.
İnternet, uyku nedir bilmeyen bir ağ. Her dakika, hatta her saniye bile yeni gelişmeler yaşanabiliyor. Kimi zaman güncel haberler, kimi zaman mobil, kimi zaman spor, kimi zaman sinema, kimi zaman da müzikle alakalı gelişmeleri takip ediyoruz. İlgi alanlarına ve güncel bilgilere yönelik hareket eden birçok kaynak mevcut.

Öyle anlar olur ki vaktiniz azdır ve bir mecradan çıkıp diğerine girmeye, bir başkasını didik didik etmeye fırsat bulamazsınız. Bu gibi durumlarda, tek bir akış kaynağı işinizi görebilir.

pd
Seçtiğiniz adreslerin bu akış kaynağına eklendiğini ve düzenli bir şekilde haberlerin aynı kaynakta sıralandığını düşünün. Böylelikle bir kapıyı açıp, diğerini kapatmanıza gerek kalmadan, tek bir noktadan birçok farklı mecrayı takip edebilirsiniz.

“RSS okuyucudan ‘biraz’ fazlası” olarak tanımlanan Prodigium, tüm haberleri tek bir noktadan okumanıza imkan tanıyan bir uygulama. İçeriklerin derlenmesini ve rahat bir şekilde görüntülenmesini sağlayan bu uygulama, içerik kaynak sayısını da gün geçtikçe artırarak daha zengin içeriği tek noktada sunma peşinde. Üstelik, sitelerdeki içerikleri ister sadece yazılı olarak, isterseniz de tek hamleyle orijinal site görünümüyle takip edebiliyorsunuz.

Ayrıca, okuduğunuz haberleri Facebook ve Twitter gibi platformlarda paylaşabiliyor, e-mail ile belirttiğiniz adreslere de gönderebiliyorsunuz. Güzel bir tarafı da, istediğiniz haberleri kaydedebilmeniz ve daha sonra offline olarak okuyabilmeniz. Ofisteyken şirket bağlantısıyla 10-15 kadar haberi kaydettiğinizi düşünün. Ardından iş çıkışı eve giderken de yolda bu haberleri offline olarak açıp okuyabilirsiniz. Böylelikle cebinizdeki interneti de kullanmamış olursunuz.

Ek olarak, eğer uygulamada yer almak isterseniz, Prodigium’u kullanarak veya publishers@prodigium.me adresinden yetkililere ulaşabiliyorsunuz.

iOS 6.0 ve daha sonrası için uyumlu olan, 1.3MB büyüklüğündeki bu yerli uygulamaya göz atmak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Mahmut Saral – Teknokulis

@HB

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirThis site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.