iPhone 4 için iOS 7 Jailbreak çıktı. (Tethered)

iPhone 4 için iOS 7 Jailbreak  çıktı.
Dikkat : TETHERED JAILBREAK  ve sadece iPhone 4 içindir  !!!

 

!!! iOS 7 UNTETHERED JAİLBREAK İÇİN BU SAYFAMIZI İNCELEYİNİZ !!!

 

 

Hatboyu Jailbreak2
Jailbreak iOS 7.1 for iphone 4

Net’te, iPhone 4 kullanıcıları için ve sadece iOS 7.0.4 versiyonunda Jailbreak işleminin nasıl yapılacağını açıklayan bir video hatta videolar yayınlandı, bunlardan bir tanesini aşağıda izleyebilirsiniz.

Bu işlem sadece iPhone 4 cihazlara yapılabildiği gibi, işlemi yapabilmek için de sırası ile bir sürü işlemi gerçekleştirmek gerekiyor.

iPhone 4 düm var ve ios7  kullanıyorum ve hatta ios 7 kullanacağım diyorsanız, ayrıca bir sürü teferruatlı işlemleri de yaparım diyorsanız, hatta ve hatta bu tethered jailbreak olsun da diyebiliyorsanız, buyrun buradan başlayın o zaman.

Yapılacak işlemin sadece iphone 4 için ve iOS 7.0.4 versiyonu  için geçerli olduğunu unutmayalım (tethered, yani telefonu jb olarak açmak için bilgisayara bağımlı olması).

Benim şahsi fikrimi soracak olsaydınız eğer, sırf JB yapacağım diye bu kadar teferruatlı bir işe koyulmazdım ve Tethered Jail Break’ ten de uzak durun derdim.

Eminim çok kısa zamanda bu kadar uzun işlemlere hiç gerek kalmadan ve tek bir program ile JB kurulumu sağlayacak bir JB aracı çıkacaktır zaten.
Biraz daha sabredin bence …

Sorumluluk tamamen kullanıcıya ait olup internetten buna benzer bir sürü kaynak bulabilir, değişik videoları izleyebilirsiniz.

 

@HB

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirThis site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.